Zapraszamy
Top

Kompleksowa obsługa wydarzeń

Często zarządzanie wydarzeniem i jego koordynacja łączy się z wysokim poziomem stresu, uniemożliwiającym odczuwanie satysfakcji z jego przebiegu.

Dlatego skutecznym rozwiązaniem jest współpraca z profesjonalistami w dziedzinie organizacji wydarzeń, którzy efektywnie przejmą obowiązki organizatora, sprawiając, iż będą Państwo z radością uczestniczyć w wydarzeniu.

Zlecając nam organizację wydarzenia mają Państwo pewność, iż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a Państwo  będą w nim uczestniczyć czerpiąc z niego radość i satysfakcję.

Wiemy, jak uatrakcyjnić wydarzenie, by wyróżniało się na tle innych. W razie potrzeby reagujemy na bieżące potrzeby, podejmując odpowiednie działania w sytuacjach nietypowych, na które nasz zespól jest zawsze przygotowany.

Zajmujemy się wydarzeniami kompleksowo, przez co panuje w nich harmonia i spójność działania i komunikacji.

Co organizujemy ?

  • Imprezy okolicznościowe, jubileusze;
  • Seminaria, szkolenia, sympozja;
  • Wydarzenia biznesowe;
  • Wyjazdy motywacyjne;
  • Inne wydarzenia, o których marzy Klient.
  • Bankiety, gale, konferencje;
  • Imprezy firmowe;
  • Targi;
  • Koncerty;
  • Spotkania biznesowe;

Koncepcja wydarzenia

tworzymy koncepcję wydarzenia,

planujemy budżet i źródła finansowania,

ustalamy termin, czas trwania i miejsce,

planujemy część merytoryczną wydarzenia,

zarządzamy platformą do kreowania i monitorowania mediów,

Obsługa logistyczno - techniczna

zajmujemy się obsługą techniczną rejestracji,

sprawujemy nadzór nad dystrybucją biletów i zaproszeń,

dbamy o synchronizację obsługi techniczno-organizacyjnej (materiały konferencyjne, identyfikatory, transport, dostęp do infrastruktury, obsługa noclegów, catering, oznaczenia sal),

podejmujemy działania po zakończonym wydarzeniu

NASZE ATUTY

Profesjonalny zespół

Nasz zespół to doświadczeni, dobrze zorganizowani, zaangażowani i pełni energii pracownicy. Otwarci na nowe rozwiązania, reagujący na bieżące problemy. Dostępni dla wystawców, prelegentów i uczestników w każdym problemie, odpowiadający na każde pytania. Każdy ma przydzielone odpowiednie zadania oraz harmonijnie współpracuje z całym zespołem.

Profesjonalny PR

Świadczymy usługi w zakresie komunikacji marketingowej zorientowanej na promocję wydarzenia z wykorzystaniem najskuteczniejszych narzędzi i kanałów komunikacji. Tworzymy kompleksową identyfikację wizualną. Współpracujemy z mediami, prowadzimy kampanie promocyjne w mediach społecznościowych.

Profesjonalny support

Kompleksowe wsparcie organizatora wydarzenia na każdym poziomie działania 360°. Bieżące wsparcie dla wystawców, prelegentów i uczestników spotkania. Ścisła współpraca z firmami goszczącymi na wydarzeniu, pomoc w organizacji stoisk, optymalizacja ekspozycji i dystrybucji materiałów promocyjnych. Praktyczna aranżacja ciągów komunikacyjnych.

Sprzęt i obsługa techniczna

Posiadamy techniczne zaplecze, wypracowaną koncepcję koordynacji działania pomiędzy poszczególnymi elementami wpływającymi na całość przedsięwzięcia. Dbamy o estetyczna i praktyczną aranżację stosik targowych, kompleksowo obsługujemy wystawców, dbając o ich poziom satysfakcji.

Efektywne rozwiązania

Dysponujemy bogatą ofertą atrakcji, oryginalnych rozwiązań i scenariuszy zabaw. Zajmujemy się specjalistyczną koordynacją działań technicznych i back Office, zapewniając sprawny i efektywny przebieg wydarzenia. Mamy wypracowane procedury działania w sytuacjach kryzysowych, minimalizując efekty zdarzeń losowych i nieprzewidzianych.

Profesjonalne podejście

Wieloletnie doświadczenie pozwalają nam podejmować się organizacji największych imprez. Zależy nam na zadowolonych odbiorcach, dlatego naszą domeną jest precyzja organizacji. Spójność i harmonia wszystkich elementów, staranność wykonania i organizacji pozwala nam projektować niezapomniane wydarzenia.

Secured By miniOrange