Zapraszamy
Top

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest niczym innym jak odciążeniem Klienta w obszarze zaplecza informatycznego. Specjalizujemy się w obsłudze Kancelarii Notarialnych i małych firm przejmując na siebie obowiązki obsługi informatycznej.

Organizacja eventów

Budując nasz zespół dobraliśmy kompetencje, które pozwolą nam maksymalnie wykorzystać zgromadzony kapitał ludzki. Nasza pasja, profesjonalizm i precyzja pozwolą zdjąć z Państwa odpowiedzialność organizacji wydarzenia oszczędzając Państwa czas i zasoby.

Audyt bezpieczeństwa danych

Wykonując audyt wyszukujemy wszystkie wady systemu związane z bezpieczeństwem i kontrolą przechowywanych danych.

217

Naprawionych urządzeń

Przez 11 lat istnienia firmy naprawiliśmy mnóstwo laptopów, komputerów i serwerów u Naszych zadowolonych klientów.

9981

Ilość obsłużonych uczestników

Organizujemy i koordynujemy różne projekty, od małych po kilkutysięczne wydarzenia. Kilku dniowe warsztaty przy komputerach z zagranicznymi mówcami, 100-150 osobowe seminaria w różnych miastach Polski, małe lokalne eventy czy międzynarodowe targi połączone z panelami konferencji dla ponad 3000 uczestników.

87

Wykonanych audytów

W ostatnim czasie coraz częściej klienci zaczynają zwracać uwagę na istotę zabezpieczenia swoich danych w firmie. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie starając się dobrać najlepsze rozwiązania do potrzeb klienta.

331

Klienci

Przez wszystkie lata możemy pochwalić się całkiem sporą ilością zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni, że nam zaufali i że z wieloma z nich współpracujemy od samego początku istnienia firmy.

Zadzwoń +48 504 229 491

Zapraszamy do kontaktu

Napisz info(at)starcomp.pl

Napisz do nas jeśli masz jakieś pytanie

Secured By miniOrange