Zapraszamy
Top

Partnerzy

logotyp_copyoffice_krzyweCopy Office już od 2003 roku wspiera swoich Klientów w procesie inwestowania w technologie dokumentowe. Specjalizuje się w analizach środowisk biurowych i wykonywaniu projektów optymalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż urządzeń biurowych, wdraża je, a także świadczy usługi serwisowe. Copy Office oferuje szeroki wachlarz urządzeń, począwszy od drukarek laserowych i żelowych, urządzeń wielofunkcyjnych mono i kolor, faksów, poprzez powielacze cyfrowe, maszyny szerokoformatowe i produkcyjne do papieru ciętego, ciągłego, aż po projekty i wyspecjalizowane produkty branżowe. CopyOffice jest autoryzowanym dilerem marek Ricoh i Konica Minolta. Oferują także oprogramowanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z obiegiem dokumentacji i zarządzania bezpieczeństwem. W ich ofercie znajdują się też inteligentne skanowanie oraz tworzenie oraz nadzór archiwum i cyfrowego obiegu dokumentów. Świadczą usługi stwarzające kompleksowe rozwiązania dla obiegu dokumentacji. Obejmują one pełen cykl życia dokumentu w wersjach papierowych i elektronicznych. Misją CopyOffice jest ciągły rozwój i wielopłaszczyznowość działań, dzięki czemu gwarantują Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie Total Office Managment.


 

storagecraftStorageCraft Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach powstała w 2012 roku. Jest dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation na terenie Polski. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Realizują także wdrożenia i szkolenia z produktów StorageCraft dla klientów oraz partnerów handlowych.


hppartner

Hewlett-Packard Company, NYSE: HPQ – amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii. W 2010 roku druga pod względem obrotów największa firma informatyczna świata


AP_ESET_CMYK

Sprowadza do Polski innowacyjne technologie i rozwiązania bezpieczeństwa IT. Zapewnia pełne wsparcie techniczne dla oferowanych produktów, pomaga przy wdrażaniu konkretnych narzędzi w sieciach firmowych oraz doradza w zakresie tworzenia polityk bezpieczeństwa IT.


SOFTIL_logo

SOFTIL – Szczecińska firma informatyczna oferująca szeroki wachlarz profesjonalnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i zarządzania zasobami IT. Specjalizuje się w bezpieczeństwie świadcząc najwyższej klasy usługi IT z zakresu szyfrowania, backupu danych, ochrony sieci, a także audytów legalności oprogramowania.


logo-perfromance-media.130.48.s

Najskuteczniejsza agencja marketingu internetowego. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej przy realizacji międzynarodowych projektów SEO – serwisy klientów osiągają najwyższe pozycje w wyszukiwarkach po najbardziej konkurencyjnych słowach kluczowych.


logo

Wszechstronne rozwiązania firmy APC, zaprojektowane pod kątem pracy w środowiskach domowych i korporacyjnych, zwiększają możliwości zarządzania oraz dostępność i wydajność wrażliwych urządzeń elektronicznych, sieciowych, komunikacyjnych i przemysłowych dowolnej wielkości.


Bit Computer jest jedna z najstarszych firm komputerowych w Krakowie, stawiającą na nowe pomysły, ciągle poprawiającą jakość swoich usług. Od wielu lat nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, dzięki czemu posiadamy wiele pozytywnych opinii.


maria_logo_front

Usługi fotograficzne MS to nasz partner w realizacji usług z dziedziny fotografii reklamowej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.